КОЛЬЦО - НАПЕРСТНАЯ МОЛИТВА, СЕРЕБРО 925°, 20 - объявление N67785023

Реклама
Ювелирные изделия и украшения Москва, Более месяца назад

Необычное по форме кольцо, круглое с внутренней стороны и почти квадратное с наружной,  покрыто резным текстом молитвы к Божией Матери.

«Царице моя Преблагая, надеждо моя Богородице, приятелище сирых и странных Предстательница, скорбящих радосте, обидимых Покровительнице!
Зриши мою беду, зриши мою скорбь, помози ми яко немощну, окорми мя яко странна. Обиду мою веси, разреши ту, яко волиши: яко не имам иныя помощи разве Тебе, ни иныя предстательницы, ни благия утешительницы, токмо Тебе, о Богомати, яко да сохраниши мя и покрыеши во веки веков. Аминь».

Дивными именами называем мы Богородицу в этой молитве: Она – Приют сиротам и Защитница странникам, Радость скорбящих и Покровительница обиженных. Мы просим Ее, знающую наши скорби и обиды, разрешить их наилучшим образом, как Сама Владычица изволит, помочь нам немощным и странствующим в этом мире. Ибо никакой настоящей помощи мы не имеем, кроме Богородицы, нашей Заступницы.

Пресвятая Богородица, Царица Небесная – единственный человек, которого чтут на земле превыше ангельских чинов. Заступница и Помощница людям, надежная Предстательница и Молитвенница за род человеческий, Она всегда помогает всем искренне просящим о помощи.
Характеристики:
Вес: 12,51 грамм
Материалы: Серебро 925 пробы
Размер: 17, 18, 19, 20, 21
Примечания: Изделие соответствует православным канонам и освящено. BuyReklama.ru

Цена:6380,00 рублей